Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   3, 4 жовтня 2013 року співробітниками бібліотечного відділу спільно з кафедрою "управління проектами" було проведено черговий захід "Бібліотека-слухачу" для слухачів 1 курсу денної форми навчання спеціальності "Управління проектами".
   Начальник відділу Макарова В.О. звернула увагу на важливість та вміння користуватися всіма послугами, які надає бібліотека, у навчанні слухачів та ознайомила з правилами обслуговування, надання бібліотечних послуг. Звернула увагу на умови доступу до депозитарію Світового Банку, користування фондом магістерських робіт. Особливу увагу було звернено на особливості пошуку за допомогою електронного каталогу бібліотечно-пошукової системи "Ірбіс".
   Провідні бібліотекарі Бурлак О.О., Фоміна Н.І. ознайомили з алфавітним та систематичним каталогами, надали практичну допомогу слухачам щодо користування бібліотечними ресурсами.
   Провідний фахівець Горбулінська Л.М. розповіла про роботу електронної бібліотеки, звернула увагу на електронну колекцію статей видавничого дому "Гребенніков" та надала практичну допомогу слухачам щодо користування інформаційно-пошуковою системою "Ірбіс".Фотогалерея додається.