Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   25 жовтня 2013 р. в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю "Актуальні проблеми та перспективи розвитку публічного управління" відбувся круглий стіл у режимі відео-зв'язку з Північно-Західним інститутом управління Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської Федерації (ПЗІУ РАНГ ДС) "Дисертаційні дослідження Росії та України у сфері публічного управління".
   З привітальним словом виступили модератори: з боку ОРІДУ - заступник директора з наукової роботи С.А. Попов, з боку ПЗІУ РАНГ ДС - начальник управління наукової роботи Є.Ю. Князєв.
   В роботі круглого столу взяли участь докторанти та аспіранти, які презентували результати дисертаційних досліджень з актуальних питань теорії і практики державного управління та місцевого самоврядування. Також, в рамках заходу учасники поінформували про нові процедури, які стосуються написання та захисту дисертаційних досліджень, критеріїв та вимог до публікацій статей в збірниках наукових праць вищезазначених закладів.
   Дискусії науковців продемонстрували великий інтерес сторін щодо проведення спільних комунікативних заходів у відео-форматі задля подальшого розвитку дружніх і професійних взаємозв'язків між ОРІДУ та ПЗІУ РАНГ ДС.Фотогалерея додається.