Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   18 жовтня 2013 року на базі Одеської національної морської академії відбулося чергове засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Одеського регіону. На засіданні були розглянути наступні питання:
   - проблеми практичної підготовки студентів, ефективність роботи центрів сприяння працевлаштування випускників ВНЗ регіону;
   - підсумки прийому студентів до ВНЗ у 2013 році;
   - про використання сучасних технологій та впровадження ІКТ в управління навчальним процесом.
   З доповіддю "Про використання сучасних технологій та впровадження ІКТ в управління навчальним процесом" виступив Іжа М.М., директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. У своїй доповіді він зазначив, що одним із найважливіших завдань державного рівня та освіти в цілому є інформатизація суспільства та підготовка фахівців, які володіють сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями. На прикладі інституту були продемонстровані основні напрями використання інформаційно-телекомунікаційних технологій в навчальному процесі. Заслухавши та обговоривши інформацію про використання сучасних технологій та впровадження ІКТ в управління навчальним процесом в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Рада ректорів рекомендувала ректорам вищих навчальних закладів регіону скористатися досвідом Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у використанні технологій дистанційного навчання, он-лайнового моніторингу навчального процесу, навчального кабельного телебачення та технології відеоконференцій. Крім того, було дано доручення Одеському регіональному інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Одеській національній академії зв'язку ім. О. С. Попова організувати та провести семінар з питань впровадження інформаційно-телекомунікаційних технологій в навчальний процес для професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів Одеського регіону. По всім розглянутим питанням були прийняті відповідні рішення.Фотогалерея додається.