Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   25 жовтня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю "Актуальні проблеми та перспективи розвитку публічного управління". Мета конференції - обговорення шляхів підвищення ефективності роботи органів місцевої влади щодо реалізації Національного плану дій 2013 року на виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" з питань реформування системи публічного управління та висвітлення результатів досліджень 2013 року за Комплексним науковим проектом Національної академії "Державне управління та місцеве самоврядування".
   Відкрив пленарне засідання перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України Ахламов А.Г. З доповідями на пленарному засіданні виступили: завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України Приходченко Л.Л.; доцент кафедри європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України Овчар О.М.; завідувач кафедри управління проектами ОРІДУ НАДУ при Президентові України Безверхнюк Т.М.; голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Одеської області Чорнолуцький В.П.; професор кафедри філософських та соціально-політичних наук ОРІДУ НАДУ при Президентові України Овчаренко С.В.; професор кафедри економічної та фінансової політики ОРІДУ НАДУ при Президентові України Миколайчук М.М. В доповідях на пленарному засіданні були розглянуті найбільш актуальні проблеми сучасного стану публічного управління в Україні.
   Наукова дискусія продовжилась і під час роботи 10 секцій. Окрім того, відбувся "круглий стіл" на тему "Дисертаційні дослідження Росії і України у сфері публічного управління" за участі докторантів та аспіратів ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Північно-Західного інституту управління РАНГі ДС при Президентові Російської Федерації (м. Санкт-Петербург). У роботі конференції взяли участь керівники органів державного управління та місцевого самоврядування, начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Oдеській області, директори обласних Центрів підвищення кваліфікації кадрів Півдня України, провідні науковці регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України, науковці вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, а також викладачі, співробітники, докторанти, аспіранти та слухачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України. У цілому робота Всеукраїнської науково-практичної конференції "Актуальні проблеми та перспективи розвитку публічного управління" була результативною і плідною. Після дискусій та обговорення ключових доповідей і виступів на пленарному та секційних засіданнях, обміну досвідом і думками щодо проблем та перспектив розвитку публічного управління надали можливість присутнім розглянути, доповнити та схвалити рекомендації, які можуть використовуватися в практичній діяльності органів публічної влади.Фотогалерея додається.