Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   У період з 23 по 26 жовтня 2013 року директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) М.М. Іжа перебував з візитом у Північно-Західному інституті управління Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації (ПЗІ РАНГіДС, м. Санкт-Петербург).
   Відповідно до програми візиту М.М. Іжа взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції "Євразійський регіон у глобальній структурі сучасного світу", що проводилась ПЗІ РАНГіДС спільно з Міжпарламентською асамблеєю ЄврАзЕС 24-25 жовтня. Серед учасників конференції були як провідні науковці ПЗІ РАНГіДС, так і відомі російські та зарубіжні вчені і представники міжнародних організацій. 24 жовтня директор інституту виступив з доповіддю на пленарному засіданні конференції на тему "Міжрегіональне співробітництво - важливий фактор розвитку міжнародних відносин". Також у ході візиту М.М. Іжа мав можливість ознайомитись з роботою Центру євразійських досліджень та Євразійської молодіжної асамблеї, взяв участь у навчальному семінарі з питань спрощення правил міжнародної торгівлі.
   25 жовтня М.М. Іжа зустрівся з директором ПЗІ РАНГіДС В.А. Шамаховим. Під час зустрічі керівника російського навчального закладу було проінформовано щодо основних напрямків діяльності інституту, запровадження сучасних форм навчання, системи відеомоніторингу навчального процесу. Крім того керівники навчальних закладів обговорили питання подальшого розвитку та інтенсифікації спільної роботи у 2013-2014 навчальному році. Зокрема досягнуто домовленості щодо продовження проведення відеоконференцій, участі представників інституту у підготовці матеріалів для друкованого видання, що розглядатиме широкий спектр міждержавних відносин між Російською Федерацією та Україною, обміну досвідом та проведення спільних досліджень у сфері місцевого самоврядування. Також Сторони домовились про залучення студентів ОРІДУ до роботи Євразійської молодіжної асамблеї, а М.М. Іжу було включено до Наглядової ради цієї міжнародної молодіжної організації. У свою чергу директор ОРІДУ запросив В.А. Шамахова відвідати інститут та ознайомитися з його роботою у квітні 2014 року.
   Під час перебування у м. Санкт-Петербург для гостей конференції було підготовлено насичену та цікаву культурну програму, в рамках якої М.М. Іжа мав можливість познайомитися з історичною спадщиною міста, відвідати Ісаакіївський Собор та Маріїнський театр.Фотогалерея додається.