Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   З нагоди Дня українського козацтва 14 жовтня 2013 року кращі слухачі та студенти першого курсу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали "Музей козацтва".
   До програми заходу була включена екскурсія, яку провів директор музею Сергій Шпак. Він нагадав присутнім про славетні часи зародження українського козацтва, від часів заснування Запорізької Січі і до взяття фортеці Хаджибей. Особливу увагу присутніх привернула Конституції Пилипа Орлика, яка фактично є першою Конституцією у Європі.
   В ході екскурсії слухачі та студенти мали змогу ознайомитися із зброєю, одягом та іншими речам побуту українських козаків. Відвідувачам пощастило, адже деякі експонати були надані музею лише кілька місяців тому.
   Працівники музею закликали слухачів та студентів пам'ятати славетну історію українських земель, адже Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.
   Учасники заходу висловили побажання і надалі брати участь у подібних заходах, які вже стали доброю традицією та невід'ємним елементом національно-патріотичного виховання в інституті.Фотогалерея додається.