Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   22 жовтня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулось урочисте відкриття танцювальної зали. На відкритті були присутні працівники закладу, студенти та слухачі.
   Понад п'ять років в інституті функціонує хореографічна студія та танцювальний колектив "Студія ФМ", що створені на базі Центру культури слухачів і студенів. Їх талановиті учасники виступають на святах та урочистостях інституту, беруть участь у профорієнтаційних заходах, а також займають призові місця в міських конкурсах художньої самодіяльності. З кожним роком зростає професіоналізм учасників хореографічної студії та кількість бажаючих взяти участь у її діяльності.
   Відкриття танцювальної зали почалося з теплих привітань директора інституту Миколи Михайловича Іжі та керівника хореографічної студії Галаган Марини Олександрівні, яким було надано почесне право перерізати червону стрічку. Директор інституту побажав хореографічному колективу "Студія ФМ" успіхів, натхнення та нових творчих здобутків.
   Учасники хореографічної студії продемонстрували один із прикладів тренування уже в новоствореному танцювальному залі, обладнаному професійними станками та дзеркалами.
   Також учасники нашого колективу, приносять велику вдячність директору інституту Миколі Михайловичу Іжі та декану факультету державного управління Миколі Петровичу Попову, які опікуються потребами обдарованої молоді та в тісній співпраці з випускниками допомогли створити танцювальну залу.Фотогалерея додається.