Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   З нагоди Дня української писемності та мови, який відзначається щорічно в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено низку заходів.
   За гарною традицією останніх років слухачі та студенти інституту зустрілися з діячами культури та представниками громадської організації "Український клуб Одеси" у приміщенні "Книгарні - кав'ярні".
   Пані Галина Дольник, господарка закладу, активний діяч громадської організації "Український клуб Одеси" привітала присутніх із святом та розповіла про безліч чудових українських творів і сучасний розвиток української писемності.
   Вірші українською мовою про любов та довіру, дружбу і життя зачитали поети Іван Гаврюк та Олександра Григор'єва. Вони дали гарну можливість всім присутнім поглянути на світ з іншої сторони, відчути почуття інших людей у мелодійних рядках красивих віршів.
   А студенти, в свою чергу, відповіли запрошеним гостям своїми першими "пробами пера", до речі, дуже талановито!
   Жвавості й конкурентного відтінку цій зустрічі надав конкурс на кращу пропозицію по пропагуванню української мови. Студенти активно пропонували різні варіанти стимулювання до спілкування українською мовою! Найбільше всім присутнім сподобалась пропозиція пропагувати мову власним прикладом, також відзначили пропозицію одного із студентів стосовно економічного стимулювання вживання української мови у повсякденному житті. Звичайно, найактивніші студенти отримали приємні невеличкі подарунки!
   Присутні відзначили особливу ліричну атмосферу, яка панувала протягом усього заходу та європейський підхід до організації роботи книгарні.Фотогалерея додається.