Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   6 листопада 2013 року члени студентського (слухацького) самоврядування факультету менеджменту Калініна В., Урум О., Стеріополо А., Борищук Т., Кравченко О., Марковська Я. відвідали семінар з проектного менеджменту на тему: "Проектний менеджмент в сфері благоустрою та розвитку міста і, зокрема, його зелених зон" в Одеській державній академії будівництва та архітектури.
   Організатором заходу виступила Одеська міська рада. На конференції проводилась презентація проекту "DonauHanse" та його співдружності з Одесою. Були представлені доповіді:
   пана Маркуса Макдауелла - менеджера з проектів віденської муніципальної компанії "TINA VIENNA Urban Technologies and Strategies GmbH";
   директора департаменту міжнародних зв'язків Одеської міської ради - Бойової С.Ю.;
   презентація парку в австрійському стилі, підготовлена доцентом кафедри "Основ архітектури і дизайну архітектурного середовища" ОДАБА - Кадуріною А.О.
   Досвідом роботи, пов'язаним з благоустроєм парків, зелених зон й місць відпочинку поділився Йоахім Чен - начальник управління садово-паркового господарства муніципалітету м. Відня. Про свої досягнення та плани розповили з презентаціями головний інженер КП "Міськзелентрест" - Хром В.А. та директор КП "Парки Одеси" - Челідзе І.Г.
   На секції конференції "Різні аспекти розвитку міст" виступили з доповіддю: пані Фолькмар Памер - координатор проекту "TINA VIENNA Urban Technologies and Strategies GmbH", архітектор м. Відня та завідуюча кафедрою містобудування ОДАБА - Савицька О.С.
   Студенти нашого інституту отримали змогу долучитися до розгляду дуже актуальних та корисних питань подальшого розвитку зелених зон та парків Одеси.Фотогалерея додається.