Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   21 листопада 2013 року в інституті відбулась презентація книг і зустріч з українським письменником та мандрівником Максимом Кідруком
   21 листопада 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася цікава інтелектуальна подія - презентація книг українського письменника та мандрівника Максима Кідрука.
   На початку зустрічі гість розповів про себе та про свої подорожі більш ніж 30 країнами світу.
   Для зустрічі зі слухачами та презентації творчого доробку Максим Кідрук привіз книги "Мексиканські хроніки", "Любов і піраньї" і "Твердиня". Більш детально автор зупинився на останній книзі, сюжет якої ґрунтується на реальних подіях: п'ятеро друзів (студенти Королівського технологічного університету Стокгольма) вирушають на пошуки таємничого міста в непрохідних хащах найстрашніших джунглів світу - Мадре-де-Дьос (Перу). Буктрейлер, що був продемонстрований, допоміг присутнім зануритись в атмосферу неймовірних пригод, які описані в книзі.
   Макс Кідрук стверджує, що "Твердиня" стала особливою книгою, де злиті воєдино техно-, психо- та пригодницько-містичні елементи, але в першу чергу - це цікава історія.
   Під час заходу студенти активно спілкувалися з молодим письменником, а наприкінці зустрічі бажаючі мали змогу отримати книгу з автографом та цікавим побажанням від Максима Кідрука.Фотогалерея додається.