Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   28 листопада 2013 року вперше в інституті відбувся "Осінній бал" - яскраве свято танцю, музики та поезії, що було підготовлено силами слухачів та студентів
   Очікування першого "Осіннього балу" та довготривала підготовка повністю оправдали себе. Інтерес до заходу був підсилений ще незвичайним запрошенням гостей на бал: пара молодих людей в бальних нарядах з красивими словами вручала іменні запрошення.
   Під відблиски свічок запрошені слухачі, викладачі та співробітники інституту зайшли в прикрашений зал, де кожного гостя зустрічали з добрими словами та чарівними посмішками учасники заходу.
   Директор інституту Микола Михайлович Іжа привітав учасників першого "Осіннього балу" та висловив впевненість, що такий захід стане в інституті традиційним.
   І яскраве свято танцю, музики та поезії розпочалося!
   За кращими традиціями бал відкрив полонез, на зміну якому прийшли Віденський вальс, менует, кадриль, французький танець та запальний іспанський фламенко. Все це супроводжувалось рядками поезій О.С. Пушкіна та неймовірно красивою музикою "Місячною сонатою" Людвіга ван Бетховена.
   Слухачі та студенти інституту висловити щиру вдячність художньому керівнику танцювального колективу "Студія ФМ" та сценаристу балу - Марині Галаган за підготовку та втілення в життя неймовірного свята, а також директору інституту Миколі Михайловичу Іжі, декану факультету державного управління Миколі Петровичу Попову та декану факультету менеджменту Олександру Ігоревичу Воронову за значну допомогу в організації заходу.Фотогалерея додається.