Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   29 листопада 2013 року директор інституту М.М. Іжа, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник управління підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян та доцент кафедри європейської інтеграції В.В. Комаровський на запрошення Генерального консула Румунії в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Національного дня Румунії.
   Учасниками заходу були: перший заступник голови Одеської обласної ради О.О. Гончаренко, представник МЗС в Одесі К.І. Ржепішевський, представники органів влади, керівники навчальних закладів, співробітники дипломатичних місій, міжнародних організацій і засобів масової інформації.
   Відкрив урочистий прийом Генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Рапча, який у своїй промові підкреслив непростий шлях румунського народу до здобуття незалежності та наголосив на важливості розвитку багатостороннього взаємовигідного співробітництва між Румунією та Україною.
   У вітальних промовах гостей свята лунали слова поздоровлення з нагоди Національного дня Румунії, висловлювалось сподівання на подальше зміцнення дружніх добросусідських стосунків між румунським та українським народами.
   М.М. Іжа особисто привітав Генерального консула з нагоди свята та подякував румунському дипломату за сприяння у налагодженні професійних стосунків з Університетом Александру Іоан Куза м. Ясси.Фотогалерея додається.