Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   3 грудня 2013 року перший заступник директора Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - Інститут) Анатолій Геннадійович Ахламов, заступник декана факультету менеджменту Катерина Вікторівна Пєклун разом із слухачами та студентами взяли участь у святковому заході, що відбувся в Одеській спеціалізованій школі № 75 I - II ступенів (далі - спеціалізована школа) під патронатом департаменту міжнародних зв'язків Одеської міської ради, та був присвячений до Дня інвалідів.
   Вихованці спеціалізованої школи підготували для гостей яскравий святковий спектакль, а керівництво школи - стислий звіт-презентацію досягнень школи та оглядову екскурсію по оновленим приміщенням та майстерням школи.
   Протягом тривалого часу директор Інституту М.М. Іжа, викладачі та слухачі Інституту брали активну участь у житті спеціалізованої школи, та й сьогодні не залишаються байдужими до проектів, що реалізуються департаментом міжнародних зв'язків Одеської міської ради в спеціалізованій школі. Директор департаменту міжнародних зв'язків Одеської міської ради -Боєва Світлана Юріївна, яка є випускницею факультету державного управління Інституту, не перший рік надає спеціалізованій школі підтримку.
   Історія співпраці і дружби Інституту та спеціалізованої школи розпочалася більше двох років тому, коли в 2011 році слухачі спеціальності "Управління проектами" Інституту під керівництвом провідних викладачів кафедри управління проектами перемогли у конкурсі соціальних проектів, що проводився департаментом міжнародних зв'язків Одеської міської ради. Слухачами був запропонований та реалізований проект, що передбачав створення на базі спеціалізованої школи психотерапевтичного виробничого комплексу, а саме - мережі пралень із сучасним обладнанням.
   Всі необхідні обґрунтування і розрахунки були виконані слухачкою спеціальності "Управління проектами" Олесею Мовчан на основі концепт-проектів, розроблених студентами Одеської державної академії будівництва та архітектури. Слід зазначити, що проект Олесі Мовчан був визнаний кращою магістерською роботою серед слухачів денної форми навчання спеціальності "Управління проектами" 2011-2012 н.р. і на сьогоднішній день проект повністю реалізовано.
   Надалі, 2012-2013 н.р. слухачкою спеціальністю "Управління проектами" Дариною Іллюк був підготовлений ще один магістерський проект "Проект створення Будинку ремесел у м. Одеса", орієнтований, в тому числі, і на учнів спеціалізованої школи.
   Після даних проектів ефективна співпраця переросла вже у відносини теплої дружби. Так у 2012 році, в День інвалідів, слухачі спеціальності "Управління проектами" відвідали спеціалізовану школу, підготувавши для дітей невелику виставу клоуна. А до кінця цього року для учнів спеціалізованої школи слухачі та студенти Інституту планують провести майстер-клас із створення ляльки-мотанки.
   7 листопада 2013 року в Одесі на вулиці Садовій біля спеціалізованої школи були висаджені саджанці лип у рамках благодійної екологічної акції, у якій взяли участь віце-мер м. Одеса Марія Стоцька та головний садівник міста-партнера Відня Йоахім Чен. Мета акції - благоустрій міста, покращення екологічного стану міста, а також привернення уваги громадськості до питань соціальної підтримки дітей-інвалідів.
   В той же день в знак теплої дружби, плідної співпраці та з нагоди святкування Дня факультету менеджменту Інституту, колектив спеціалізованої школи під керівництвом директора Григор'євої Лариси Вікторівни подарував Інституту 3 семирічних саджанця віденської липи, які були висаджені перед фасадом Інституту.
    Дружні стосунки між Інститутом та спеціалізованою школою будуть і надалі зміцнюватися та розширюватися, що сприятиме розвитку духовності студентської та учнівської молоді.Фотогалерея додається.