Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   В період з 14 по 25 жовтня 2013 року серед слухачів та студентів факультету менеджменту був проведений конкурс " На кращу кімнату гуртожитку". Конкурс проводився в 2 етапи. В ході першого етапу з 14 по 18 жовтня 2013 року всі кімнати оглянула Комісія з питань гуртожитку Ради студентського самоврядування факультету. Було відібрано 16 кімнат, які мали відмінний вигляд, їх мешканці не малі зауважень за внутрішній порядок та приймали участь у громадській діяльності з питань покращання життя в гуртожитку.
   В ході другого етапу комісія в складі: декана факультету менеджменту Воронова О.І, завідувача студентського гуртожитку інституту Бабія І.Є., голови Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Калініної В., заступника голови Ради студентського (слухацького) самоврядування Урума О., голови комісії з питань гуртожитку Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Марковської Я., заступника голови комісії з питань гуртожитку Горемульти К. провела огляд кімнат-претендентів на звання "кращої". Кімнати оцінювались за наступними критеріями: санітарний стан кімнат; художньо-естетичне оформлення; обладнання та устрій кімнати; умови для забезпечення навчання; стан збереження майна в кімнаті; активність мешканців у проведенні різноманітних заходів у гуртожитку; дотримання правил внутрішнього розпорядку; підтримання порядку у місцях загального користування; проведення ремонтів.
   Загальні оцінки за критеріями розподілились наступним чином: санітарний стан кімнат - 4,99; художньо-естетичне оформлення - 4,85; обладнання та устрій кімнати - 4,84; умови для забезпечення навчання - 4,89; стан збереження майна в кімнаті - 4,94; активність мешканців у проведенні різноманітних заходів у гуртожитку -4,72; дотримання правил внутрішнього розпорядку - 4,94; підтримання порядку у місцях загального користування; проведення ремонтів -4,91. В порівнянні з 2012-2013 навчальним роком рівень оформлення кімнат та підтримання порядку в них підвищився.
   За підсумками конкурсу комісія визначила:
   1 м - 409 б Лащёнов А.В., Сміщук А.В. (М 1 курс)
   2 м - 606 а Вахмяніна А.В., Токменінова Ю.О. (М 4 курс)
   3 м - 212 а Кравченко О.Л., Борищук Т.В. (М 4 курс)
   Переможці, які зайняли призові місця отримали цінні подарунки, які вручив декан факультету О.І.Воронов. Переможці також отримали збірки з віршами І.Є.Бабія - завідувача гуртожитку.
   Інші учасники:
   212 б - Стєріополо А.І., Папурова А.С. (М 4 курс)
   405 а - Шутак Т.І. (М 2 курс), Драганова Ж.В. (М 1 курс)
   405 б - Куліковська Д.І. (УП 1 курс), Марковська Я.В. (М 4 курс)
   406 а - Згурська А.С., Манойлова Ю.В. (М 2 курс)
   409 а - Гавриленко О.В. (М 1 курс), Сірик О.О. (УП 1 курс)
   403 а - Чернієвська М.С., Поляк А.А. (М 3 курс)
   412 б - Бєбіава Г.Г., Кукуляк В.О. (М 3 курс)
   502 а - Огіренко І.В. (М 3 курс), Козак А.С. (М 4 курс)
   502 б - Андрусь М.В. (М 5 курс), Калініна В.М. (М 3 курс)
   507 - Яременко А.В., Горайчук Д.М. (М 3 курс)
   609 б - Бондар Д.А., Мельничук А.В. (М 1 курс)
   611 а - Мазурик К.В., Шведа К.О. (М 4 курс)
   612 б - Баклан М.В., Горемульта К.О. (М 4 курс)
   отримали Подяки від декана факультету менеджменту
   Урочисте вручення цінних подарунків та подяк відбулось 20 листопада 2013 року в приміщенні гуртожитку на 8 поверсі о 15.00 години.Фотогалерея додається.