Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Відповідно до Указу Президента України від 25 листопада 2000 року № 1250/2000 "Про День місцевого самоврядування" його святкування призначене на 7 грудня. Саме в цей день у 1990 році Верховна Рада Української РСР прийняла Закон "Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування", який продовжив давні традиції розвитку місцевого самоврядування минулих століть і став першим кроком до його відновлення при становленні незалежної України.
   Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують реальну участь людей у розв'язані життєво важливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для реалізації суспільних та приватних інтересів. Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов'язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
   Запрошуємо до читальної зали ознайомитись з виставкою, яка присвячена Дню місцевого самоврядування. На виставці представлені монографії, навчальні посібники, наукові розробки та інша література з даного напрямку.Фотогалерея додається.