Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


    2-3 грудня 2013 року викладачі кафедри інформаційних технологій та систем управління доц. Куспляк І.С. та ст. викладач Молчанов Д.С. взяли участь у конференції "Е-урядування: практика впровадження локальних ініціатив".
   Мета конференції - представлення результатів проектної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні, що спрямована на зміцнення потенціалу українських інституцій надання адміністративних послуг в електронному вигляді.
   У конференції взяли участь Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні М. Джарбусинова, президент Національної академії Ю. Ковбасюк, перший віце-президент Національної академії К. Ващенко, директор Інституту вищих керівних кадрів Національної академії А. Семенченко, Президент Фонду "Східна Європа" В. Лях, провідні науковці та практики у сфері е-урядування, представники органів влади центрального та регіонального рівнів, а також органів місцевого самоврядування.
   У ході конференції відбулись сесійні засідання, на яких фахівці і практики у сфері е-урядування, представники центральних та регіональних органів влади, органів місцевого самоврядування презентували результати своїх досліджень, які були профінансовані Координатором проектів ОБСЄ в Україні. Молчанов Д.С. презентував комплексний регіональний веб-ресурс для надання адміністративних послуг в електронному вигляді в Одеській області, а Куспляк І.С. результати дослідження цифрових потреб Луганської міської ради.