Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Від імені колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України - всенародним святом захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.
   Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.
   Нині Збройні Сили України відіграють провідну роль у забезпеченні безпеки держави, успішно виконують миротворчі завдання в "гарячих точках" планети, зміцнюючи авторитет України на міжнародній арені, беруть участь у багатонаціональних військових навчаннях, допомагають суспільству у ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф.
   Бажаю всім, хто причетний до Збройних Сил України, здоров'я, благополуччя, щастя, миру та нових звершень в ім'я Українського народу!
   
   З повагою
   Директор ОРІДУ НАДУ
   при Президентові України М.М.Іжа