Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Згідно з Указом Президента України від 25 листопада 2000 року № 1250/2000 "Про День місцевого самоврядування" цього року в тринадцяте відзначили свято всіх причетних до служби в органах місцевого самоврядування.
   За традицією урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування було проведено 5 грудня у приміщенні Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного. В урочистому зібранні взяли участь працівники Одеської обласної ради, депутати місцевих рад, а також посадові особи місцевого самоврядування Одеської області. В урочистому заході взяли участь директор інституту Іжа М.М., заступник директора - начальник Управління підвищення кваліфікації кадрів Давтян С.Г., викладачі кафедр інституту, працівники Управління ПКК інших структурних підрозділів. З метою ознайомлення з практикою організації та проведення урочистих заходів обласного рівня слухачі тематичного короткострокового семінару "Формування та використання місцевих бюджетів" з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади Півдня України та професійної програми з підвищення кваліфікації державних службовців апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій Одеської області, стаж роботи яких менше одного року також взяли участь у зазначеному заході..
   З вітальною промовою до присутніх звернувся голова Одеської обласної ради - Микола Андрійович Тіндюк: "З урахуванням останніх подій, зараз добрим тоном вважається говорити про європейський вектор України. Однак у цьому плані саме місцеве самоврядування демонструє нам орієнтованість на кращі європейські цінності. Згадаємо хоча б ратифікацію такого документу як "Європейська хартія місцевого самоврядування". Так, можна говорити про те, що не всі її положення вдалося реалізувати на практиці. Але крок за кроком ми просуваємося вперед і вдосконалюємо систему виборчої влади. У зв`язку з цим просто неможливо оминути увагою такий важливий проект, ініційований Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем, як Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні".
   Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Павлович Темник подякував представникам місцевого самоврядування за їхню роботу і ту підтримку, яку вони надають державній та обласній виконавчій владі.
   До вітань на адресу депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування долучився голова обласної державної адміністрації Микола Леонідович Скорик, якій зазначив, що сам належить до численної когорти людей, які вважають це свято своїм. Адже Микола Леонідович чотири з половиною роки очолював роботу Одеської обласної ради та й зараз є депутатом облради. Підкреслювалося, що лише спільна робота різних гілок влади - запорука успіху на шляху розвитку територіальних громад. А одним з головних завдань сьогодення є розвиток громадянського суспільства та його інститутів на місцевому рівні.
   Під час урочистого зібрання були вручені почесні відзнаки та грамоти працівникам органів публічної влади, депутатам місцевого рівня та керівникам закладів і установ за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток регіону, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування. Також під час заходу були відзначені переможці за підсумками обласного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території, які отримали цінні подарунки, а саме: автомобілі, оргтехніку, техніку для благоустрою території.
   По завершенні урочистої частини заходу відбувся святковий концерт за участю артистів Одеської обласної філармонії та солістів Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного.Фотогалерея додається.