Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   10 грудня 2013 року відбувся телеміст між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Північно-Західним інститутом управління Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові Російської Федерації (ПЗІУ, м. Санкт-Петербург, Росія) на тему: "Реалізація молодіжних проектів у ВНЗ Росії і України: досвід ПЗІУ і ОРІДУ".
   Учасниками телемосту були як представники адміністрації та професорсько-викладацького складу, так і студенти обох ВНЗ.
   На початку заходу із вітальними словами до аудиторії звернулися представники адміністрації навчальних закладів-партнерів. Зокрема у своїй промові директор ОРІДУ М.М. Іжа висловив своє задоволення щодо розвитку партнерських стосунків між інститутами, підкреслив важливість даного заходу в контексті зміцнення добросусідських зв'язків між російським та українським народами, запросив студентів із Санкт-Петербурга відвідати Одесу. Після цього декан факультету менеджменту О.І. Воронов наголосив на актуальності обраної тематики та важливості безпосереднього спілкування студентського активу.
   В рамках телемосту представниками ВНЗ-партнерів було представлено доповіді відповідно до попередньо узгодженої програми.
    З боку ОРІДУ з промовами виступили студенти та слухачі факультету менеджменту:
   А. Стеріополо, М. Попов ("Участь слухачів та студентів у науковій діяльності");
   В. Непомнюща, О. Євтодій ("Інформаційно-рекламна діяльність та медіа проекти");
   О. Кубрак та Д. Шинко ("Участь слухачів та студентів у міжнародних проектах та програмах").
   Підводячи підсумки, голова студентського самоврядування інституту, модератор телемосту Валерія Калініна, висловила подяку представникам СЗІУ за змістовні та цікаві виступи та запропонувала конкретні напрямки розвитку співпраці між студентським активом ОРІДУ та Євразійською молодіжною асамблеєю, діяльність якої була також представлена в рамках заходу. Зі свого боку декан факультету менеджменту ОРІДУ О.І. Воронов схвально оцінив перший досвід спілкування на рівні молодіжного активу та висловив сподівання на практичну реалізацію висловлених пропозицій щодо співпраці.
   Фотогалерея додається.