Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   11 грудня 2013 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) пройшла лекція "Інституції Європейського Союзу", яку провела доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Н.М. Колісніченко. Лекція проводилась в рамках навчального курсу "Кордони Європи" для слухачів та студентів партнерських вищих навчальних закладів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).
   На початку заходу начальник відділу міжнародних зв'язків інституту А.П. Маєв привітав аудиторію від імені адміністрації ОРІДУ, наголосив на важливості співробітництва з Місією ЄС та побажав студентам подальших успіхів у рамках навчального курсу. Також перед аудиторією виступила координатор курсу від Місії EUBAM Дар'я Похлєбаєва, яка поздоровила студентів з успішним завершенням І семестру та розповіла про подальший план спільної роботи у лютому-квітні 2014 року.
   Під час лекції доцент Н.М. Колісніченко розповіла про Європейський Союз, Європейську Раду, Європарламент, Єврокомісію, судові органи та інші європейські установи. Після викладення матеріалу, що був представлений у вигляді презентації, студентам було запропоновано пройти невеличкий тест на знання європейських інституцій, а також висловити свої враження та пропозиції щодо лекції.
   Представники інституту з 2011 року беруть участь у зазначеному навчальному курсі, що реалізується відповідно до Меморандуму про співробітництво між Місією EUBAM та п'ятьма вищими навчальними закладами м. Одеса. З лекціями в рамках курсу виступають експерти EUBAM та найкращі професори партнерських навчальних закладів, а викладання ведеться виключно англійською мовою. По завершенні курсу у квітні 2014 року слухачі та студенти складатимуть фінальний іспит, за результатами якого отримають міжнародні сертифікати.Фотогалерея додається.