Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   17 грудня 2013 року проведено зустріч слухачів 1 курсу 1 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з адміністрацією інституту з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку та ін.
   У зустрічі прийняли участь перший заступник директора Ахламов А.Г., заступник директора з економіко-господарської роботи і розвитку Лук'янчук П.Х., декан факультету державного управління Попов М.П.
   Про організацію навчального процесу в інституті в своєму виступі слухачів ознайомив перший заступник директора Ахламов А.Г.
   З інформацією про розміщення, умови проживання та дотримання правил проживання в гуртожитку, оплату за навчання та проживання у гуртожитку виступив заступник директора з економіко-господарської роботи та розвитку Лук'янчук П.Х.
   Декан факультету державного управління Попов М.П. акцентував увагу на організаційних питаннях проходження зимової сесії та презентував слухачам доступ до навчально-методичного забезпечення дисциплін з використанням хмарних технологій.



Фотогалерея додається.