Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   24 вересня начальник бібліотечного відділу Макарова В.О. відвідала відкриття ХV Всеукраїнської виставки-форуму творів друку провідних видавництв України «Українська книга на Одещині», яку проводила Одеська національна наукова бібліотека імені М. Горького.
Виставка-форум покликана сприяти збереженню і примноженню духовного та культурного надбання українського народу; розвитку і функціонуванню української мови та мов національних меншин Одещини в усіх сферах суспільного життя; розповсюдженню та популяризації нових книжкових видань різними мовами, що вийшли впродовж року на теренах України; поповненню бібліотек Південного регіону новою літературою.
На виставці зі своєю продукцією знайомили понад 60 видавництв і видавничих організацій з різних регіонів України. Видавці представляли видання, присвячені історії України, українському фольклору, питанням економіки, педагогіки, літературознавства, мистецтва та культури, філософії та релігії, а також фінансово-економічні, науково-технічні, довідково-енциклопедичні видання, переклади українською та іншими мовами кращих зразків класичної та сучасної іноземної літератури тощо.