Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   25 вересня 2014 року відбулася інтерактивна гра-знайомство між першокурсниками та їх старшими колегами другокурсниками факультету державного управління денної форми навчання ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
У заході взяли участь перший заступник директора Попов М.П та декан факультету державного управління Липовська С.О.
У привітальному слові Попов М.П. передав вітання директора інституту Іжи М.М., який наголосив на тому, що це гарна традиція, започаткована колись слухачами, живе донині і кожного року відбуваються цікаві зустрічі між 1 та 2 курсами факультету державного управління, що сприяють якнайшвидшій адаптації першого курсу.
Кожен з учасників отримав вийняткову можливість у процесі гри випробувати свої лідерські здібності, організаторські якості, проявити креативність та творчий підхід.
З поміж слухачів другого курсу було обрано 7 капітанів, які очолили команди і впевнено вели їх до перемоги.
6 команд здобули перемогу у номінаціях "Найстильніша", "Найдинамічніша", "Найдружніша", "Найвеселіша", "Найвченіша" та "Найромантичніша". А перемогла команда "Атланти" під керівництвом Олександра Тяпушкіна, а кращим капітаном суддівською бригадою було обрано Євгена Мочалова. Команда-переможець та кращий капітан отримали подарунки.
Слухачі щиро вдячні керівництву інституту за допомогу в організації вечора, а також всі учасники зустрічі подякували Пєклун Катерині Вікторівні - керівнику тренінгового центру, за цікаву зустріч, яку було проведено в новому форматі, напрочуд весело, динамічно та в атмосфері єднання.

Фотогалерея додається.