Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   В період з 22 по 25 вересня 2014 року доцент кафедри європейської інтеграції ОРІДУ НАДУ при Президентові України В.В. Комаровський перебував з робочим візитом в Університеті Александру Іоан Куза в м. Ясси (Румунія).
В рамках візиту представник інституту зустрівся з деканом факультету економіки і ділового адміністрування румунського навчального закладу професором Діну Аірінеї, керівником департаменту фінансів, права та публічної адміністрації професором Мікаелою Онофреї та керівником департаменту проектного менеджменту та структурних фондів Марією Сава.
В ході зустрічей було підтверджено готовність до подальшого розвитку професійних стосунків в рамках підписаних між установами двосторонніх документів про співпрацю, а саме: обміну науковими публікаціями, налагодження контактів між структурами студентського самоврядування, спільної подачі аплікаційних заявок на участь у міжнародних проектах в рамках європейських грантових програм. Також, було досягнуто попередньої домовленості щодо проведення відеоконференції за участю адміністрації навчальних закладів-партнерів, завідувачів кафедрами та керівників департаментів, представників студентських організацій, науковців та аспірантів.

Фотогалерея додається.