Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   26 вересня 2014 року директор інституту М.М. Іжа та завідувач сектору міжнародних зв'язків А.П. Маєв на запрошення Генерального консула КНР в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди 65-ої річниці заснування Китайської Народної Республіки.
Серед учасників заходу були: помічник голови Одеської обласної державної адміністрації М.І. Кучук, перший заступник голови Одеської обласної ради М.В. Шмушкович, начальник ГУМВС України в Одеській області І.П. Катеринчук, секретар Одеської міської ради О.Б. Бриндак, представник МЗС в Одесі К.І. Ржепішевський, народні депутати, керівники навчальних закладів, співробітники дипломатичних місій, міжнародних організацій і засобів масової інформації.
Відкрив урочистий прийом Генеральний консул КНР в Одесі г-н Цао Юньлун, який відзначив досягнення своєї країни у різних сферах та особливо наголосив на прагненні КНР до розвитку добросусідських стосунків з усіма країнами та мирного врегулювання конфліктів, що існують.
У вітальних промовах представників органів влади та місцевого самоврядування пролунали слова поздоровлення китайському народу з річницею заснування держави та було відзначено важливість подальшого розвитку співробітництва між Україною та Китаєм.
М.М. Іжа особисто привітав Генерального консула з нагоди національного свята, відзначив важливість сприяння з боку Генерального консульства у встановленні партнерських стосунків з Пекінським адміністративним інститутом, що отримали подальший розвиток, а також запросив китайського дипломата відвідати інститут та познайомитись із його діяльністю.