Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   12 листопад 2014 року відбулась зустріч директора інституту доктора політичних наук, професора Миколи Михайловича Іжі з активом студентського ( слухацького ) самоврядування факультету менеджменту з нагоди 15 річчя факультету. В заході приймали участь декан факультету менеджменту Воронов О.І., заступник декана факультету з навчально-виховної роботи Пєклун К.В., куратори 32 та 41 академічних груп старший викладач кафедри української та іноземних мов Васильєва Г.В. та доцент кафедри менеджменту організацій Козаченко В.Д., представники студентського (слухацького) активу факультету.
   В короткій промові Микола Михайлович привітав кураторів та представників активу зі ювілеєм та наголосив, що саме ініціатива слухачів та студентів, їх небайдужість до навчання та рідного інституту надає можливості для динамічного розвитку менеджерської справи. Після промови директор інституту нагородив Почесними грамотами і Подяками кращих представників студентського (слухацького) активу факультету.
   Декан факультету Воронов О.І. додав в своєму виступі, що студентський актив ефективно та творчо працює завдяки допомозі та підтримці кураторів академічних груп. Він вручив кращим кураторам груп Подяки декана. З промовами, також, виступили куратор 32 академічної групи Васильєва Г.В. і Голова Ради студентського (слухацького) самоврядування факультету Славинський Андрій.Фотогалерея додається.