Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   14 листопада 2014 року профспілковим комітетом та за підтримки директора інституту Іжі Миколи Михайловича було організовано відвідування працівниками, слухачами та студентами промислово-торгівельної компанії «Шабо».
Головна мета поїздки - отримати вичерпну інформацію про систему менеджменту, яка гарантує ефективне управління всіма процесами виробництва та сприяє стрімкому розвитку підприємства.
Під час екскурсії учасники відвідали «Центр культури вина», де спеціалісти розповіли про традиції та історію виноробства: старовинний Королівський підвал, підземні сховища, цех холодного розливу та музейний лабіринт. Нашій увазі було продемонстровано відеофільми про вирощування винограду та виробництво вина. В музеї на нас чекала експозиція, присвячена історії виноробства з античності до сьогодення, в якій зібрано унікальні експонати, які зберігають пам'ять про давні часи, багато рідкісних архівних документів. Учасники були приємно вражені цікавою науково-пізнавальною програмою.
Компанія "Шабо" не просто створює витончену продукцію, а й відроджує виноробні традиції України, підвищуючи її імідж як виноробної держави, відроджує культуру, пов'язану з вживанням вина. Видно, що для досягнення цих цілей компанія постійно інвестує свої матеріальні та інтелектуальні ресурси в розвиток таких важливих для країни галузей, як виноградарство і виноробство, а також в соціально значимий проект, спрямований на підвищення культури споживання благородних напоїв, популяризацію здорового способу життя серед молодого покоління та на зміцнення української родини.
Всі учасники екскурсії були задоволені відвідуванням цього єдиного в Україні культурного центру, який об'єднує діюче високотехнологічне підприємство, стародавні винні підвали, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також унікальний Музей вина та виноробства.Фотогалерея додається.