Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   14 листопада 2014 року слухачі та студенти інституту взяли участі в акції «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади», що проходила в рамках екологічно-патріотичної акції «Енергетична незалежність – це фундамент незалежності України!».
14 листопада у Фрунзівському та Великомихайлівському районах Одеської області вперше відбулася акція, яка поєднала енергетику, екологію, українські книжки та любов до своєї Батьківщини! Під час екологічно-патріотичної акції «Енергетична незалежність – це фундамент незалежності України!» у двох районах Одещини відбулися цікаві та пізнавальні заходи. Зокрема це:
– «круглий стіл» «Енергозбереження – це просто!» (смт Фрунзівка);
– виставка «Українська книга у Фрунзівці» (смт Фрунзівка);
– акція «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади»;
– тренінг «Зміни себе, а не клімат» (смт Затишшя Фрунзівського району, с. Новоселівка Великомихайлівського району);
За гарною традицією, до участі в акції «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади» долучилися слухачі та студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Слухач факультету державного управління Мочалов Євген провів тренінг «Зміни себе, а не клімат» для школярів Новоселівської ЗОШ (с. Новоселівка Великомихайлівського району Одеської області). Результати тренінгу школярі закріпили участю в акції «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади», в ході якої діти разом із вчителями, слухачами, студентами та представниками інституту посадили на узбережжі річки Кучурган (притока Дністра) більше 250 дерев та кущів.
Звичайно, такий масовий захід став можливим тільки завдяки спільній роботі всіх організаторів: громадської організації «Мама-86-Одеса», Одеського обласного управління водних ресурсів, Фрунзівської райдержадміністрації Одеської області, Фрунзівської райради Одеської області, Національного екологічного центру України (Київ), Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Одеського державного екологічного університету, громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне) та Агентства економічного розвитку м. Вознесенська Миколаївської області. Окремо необхідно відмітити, що всі заходи з метою обміну досвідом відвідала заступник начальника Сіверсько-Донецького Басейнового управління водних ресурсів Білоцерцерківська Наталія Олексіївна. І вже традиційно транспортну підтримку в реалізації заходу здійснює ДП МТП «Южний».
Природоохоронна акція «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади» відбулася за підтримки проекту «Зміна клімату та безпека в басейні річки Дністер», який виконується Європейською економічною комісією ООН та Організацією з безпеки та співробітництва в Європі в рамках міжнародної ініціативи «Довкілля та безпека».Фотогалерея додається.