Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   З нагоди Дня української писемності та мови, який відзначається щорічно в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено низку заходів.
Свято розпочалось привітанням слухачів, студентів, викладачів та гостей інституту студентським радіо. В ефірі прозвучали привітання з нагоди Дня української писемності та мови, а також вірші наших студентів про величне та милозвучне українське слово. На екрані телевізора в холі інституту велась трансляція відеоматеріалів «Повість временних літ» та слайд-шоу про найкращі міста України.
6 листопада 2014 за гарною традицією останніх років слухачі та студенти інституту зустрілися з діячами культури та представниками громадської організації «Український клуб Одеси» у приміщенні «Книгарні - кав’ярні», де відбулася цікава інтелектуальна подія - презентація книг українського письменника та мандрівника Максима Кідрука «Жорстоке небо».
07 та 08 листопада 2014 року слухачі 2 курсу заочної форми навчання написали диктант з української мови, який провели викладачі кафедри української та іноземних мов. Результати перевірки дають право оцінити знання української мови посадовцями на високому та середньому рівнях.
Протягом тижня у приміщенні читальної зали проводилась тематична книжкова виставка, яку мали змогу відвідати усі бажаючі.Фотогалерея додається.