Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   3-7 листопада 2014 р. доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Піроженко Н.В. та головний спеціаліст-юрисконсульт Інституту, старший викладач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Толпиго О.Ф. взяли участь в навчально-методичному семінарі «Викладання ключових аспектів державно-приватного партнерства», що був організований Навчально-методичним центром «Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в України» в рамках Програми розвитку державно-приватного партнерства» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
   Метою проведення тренінгу є підвищення рівня знань слухачів щодо основних теоретичних концепцій і актуальних прикладних питань у галузі державно-приватного партнерства (ДПП), а також оволодіння навичками застосування основних технологій організації державно-приватного партнерства в різних галузях економіки з використанням найбільш ефективних форм і моделей державно-приватного партнерства.
   У семінарі взяли участь представники органів державної влади, аналітики провідних аналітичних центрів, а також фахівці-практики. Серед лекторів були Ксенія Ляпіна (народний депутат України, заступник голови Комітету з питань економічної політики Верховної Ради України, член групи спеціалістів департаменту економічної кооперації та інтеграції Європейської Економічної Комісії ООН), Мік Мюллей (директор Програми розвитку державно-приватного партнерства» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Олександр Сидоренко (директор Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні) та інші.
З метою ознайомлення учасників з можливостями використання теми ДПП в існуючих курсах та практикою викладання дисципліни "Державно-приватне партнерство" виступила Н.Піроженко з доповіддю на тему "Методика викладання дисципліни «Державно-приватне партнерство»: досвід Одеського регіонального інституту державного управління". Надана доповідачем інформація викликала неабияку зацікавленість учасників навчального семінару, які долучилися до активної дискусії та обговорення існуючих практик викладання питань державно-приватного партнерства, а також можливості інкорпорування цієї тематики до навчальних дисциплін як магістрів державного управління, так і для студентів магістратури за напрямком підготовки «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент організацій», «Правознавство» та інших.Фотогалерея додається.