Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

25 листопада 2014 року для викладачів, слухачів, студентів та співробітників інституту було організовано літературно-музичну зустріч, присвячену 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників та сторіччю від дня народження Івана Петровича Гайдаєнка – письменника, журналіста, ініціатора створення Одеського комітету захисту миру (нині – Одеська обласна рада миру). Одеська обласна рада миру, яка є осередком Всесвітньої ради миру, завжди широко підтримувалася вітчизняною та світовою громадськістю. Завдяки діяльності Івана Петровича Гайдаєнка Одеська організація миротворців пройшла знаменний шлях збереження та розвитку дружби між народами. Саме тому разом зі слухачами, студентами, викладачами інституту в зустрічі взяли участь численні гості.
Зараз Одеську обласну раду миру очолює Микола Михайлович Іжа, директор інституту, доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України.
Зустріч розпочалася з виступу доньки поета Валентини Іванівни Гайдаєнко, яка вже не вперше звертається до архівів батька, листів його друзів та читачів. Запрошені нею професійні актори за допомогою простих строк, звернених до Івана Петровича від різних за віком та життєвим шляхом людей, наче пензлем художника вимальовували портрет поета, який покинув нас 20 років тому, а також детально передали атмосферу того часу.
Відзначимо небайдужість до вшанування пам’яті письменника слухачів та співробітників інституту. Так, провідний фахівець редакційного відділу інституту Анастасія Бойченко передала свої емоції та вдячність поету професійною грою на роялі, якою заворожила всіх присутніх. Слухачка І курсу спеціальності «Державне управління» Наталія Зубачевська душевно заспівала пісню про надію. А Оксана Сарницька, слухачка 2 курсу спеціальності «Державне управління», озвучила композицію великого радянського композитора Георгія Свірідова, чим визвала захоплення в очах кожного із присутніх.
Зустріч завершилася виступом начальника відділу кадрів Валентини Тимофіївни Крук, яка добрими словами згадала Івана Петровича Гайдаєнка, який до останніх днів свого життя керував Одеським комітетом захисту миру та чиї прекрасні гуманістичні цілі залишилися актуальними і дотепер.
Фотогалерея додається.