Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

22 листопада 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління відбулось урочисте відкриття «Школи майбутнього менеджера» - безкоштовної освітньої програми для школярів 8-11 класів. В рамках програми школярі будуть ознайомлені з основами професії менеджера.
В ході першої зустрічі учасників привітав перший заступник директора Микола Петрович Попов. Він наголосив на необхідності розвивати сучасне управління, виразив вдячність школярам за інтерес до науки управління та побажав терпіння, успіхів, досягнення відмінних результатів. Професор кафедри менеджменту організації Володимир Іванович Паламарчук зацікавив майбутніх менеджерів основами менеджмент-освіти, довів про особливості підготовки менеджерів в інституті та запровадження елементів Європейської системи освіти в Україні. Доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Олександр Ігорович Воронов розповів про програму школи, організацію занять, особливості підготовки навчального проекту, звернув увагу на формування бізнес-мислення та лідерських якостей майбутнього менеджера. Декан факультету менеджменту Яценко Володимир Архипович із застосуванням відеоматеріалів довів майбутнім абітурієнтам про особливості життя на факультеті, духовний та фізичний розвиток студентів.
На відкритті також були присутні завідувач кафедри менеджменту організацій професор Світлана Анатоліївна Яроміч, доцент кафедри менеджменту організацій Едуард Леонідович Пекарєв, старший викладач кафедри менеджменту організацій Марина Вячеславівна Томашевська. Всього в перший день школу відвідало 22 школяра. Наприкінці зустрічі викладачі кафедри менеджменту організацій та студенти напряму «Менеджмент» провели екскурсію інститутом. «Школа майбутнього менеджера» - це унікальний шанс для школярів: навчаючись у школі, поринути у світ бізнесу, зустрітися з цікавими людьми та розробити власний бізнес-проект, обрати майбутню дуже цікаву та корисну професію.




Фотогалерея додається.