Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

25 листопада 2014 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала Генеральний консул Туреччини в Одесі пані Нур Сагман.
Під час зустрічі з директором інституту М.М. Іжею Генеральний консул познайомилася з системою підготовки управлінських кадрів в Національній академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутах, історією, основними напрямками діяльності та досягненнями ОРІДУ. М.М. Іжа детально розповів про факультети та спеціальності, кафедри та структурні підрозділи, що забезпечують навчальний процес, умови вступу, наукову та редакційно-видавничу діяльність, міжнародне співробітництво і культурне життя.
В ході розмови було обговорено можливості проведення на базі інституту виступів турецьких дипломатів, культурно-освітніх заходів, що організуються турецькою дипломатичною установою, розміщення у навчальному корпусі мистецьких експозицій.
Як голова Одеської обласної Ради Миру М.М. Іжа висловив пропозицію щодо встановлення контактів з аналогічними організаціями Туреччини.
Зі свого боку пані Нур Сагман подякувала за запрошення відвідати інститут, цікаву, змістовну інформацію про діяльність вищого навчального закладу та висловила сподівання на продовження двосторонніх відносин.
Після зустрічі Генеральний консул Туреччини в Одесі мала можливість оглянути музейну експозицію, навчальні аудиторії, залу проведення засідань Вченої ради. Дипломат поспілкувалася зі старшим викладачем кафедри української та іноземних мов І.Л. Петровим, який презентував свої фотороботи, що прикрашають аудиторії інституту.
Фотогалерея додається.