Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   07 листопада 2014 року відбулося святкування 14-ої річниці з дня утворення факультету державного управління. В актовій залі інституту панувала святкова атмосфера. У заході взяли участь керівництво та працівники інституту, слухачі, та ті, хто у наступному році має бажання вступити до інституту. Жаданими гостями свята стали випускники факультету різних років.
Зі щирими словами привітання виступив директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Микола Михайлович Іжа, який підбив підсумки багаторічної праці факультету та побажав усім міцного здоров'я, невичерпних сил, професійних здобутків, успіхів у справі служіння народу України.
Виконуючий обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації Володимир Ілліч Кулаков, випускник ОРІДУ НАДУ 1999 року, у своєму виступі зазначив, що в нашому інституті готують професіоналів державної служби, які з впевненістю розбудовують державу!
На святі були присутні представники Одеської обласної державної адміністрації: Олександр Ілько, начальник управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку, випускник 2014 року; Тетяна Бурлаченко, начальник управління кадрового забезпечення апарату, випускник 2012 року; Ігор Ткачук, заступник керівника апарату – начальник відділу організаційної роботи апарату, випускник 2005 року, Олексій Ревякін та Лілія Коваленко, заступники директора Департаменту соціального захисту населення, а також працівники структурних підрозділів облдержадміністрації.
Із задоволенням брали участь у святі випускники, які працюють в Одеській обласній раді: Лашкул Ірина, начальник управління забезпечення діяльності керівництва, Ігор Усатюк, начальник управління з питань економіки, бюджету та міжнародного співробітництва та інші працівники апарату. Серед гостей – наші випускники Тетяна Подерська, заслужений діяч культури України, Сергій Лукашенко, заслужений артист України, і Володимир Клещуков – староста групи, балетмейстер-постановник.
Перший заступник директора інституту Микола Петрович Попов привітав присутніх зі святом, нагадав віхи історії утворення факультету та побажав йому подальшого процвітання. Зі словами вдячності на адресу керівництва інституту та викладачів виступила Антоніна Гуліцька, слухачка 2 курсу заочної форми навчання. З поздоровленням виступила декан факультету державного управління Світлана Олексіївна Липовська, вона подякувала всім викладачам, співробітникам, слухачам та випускникам за плідну співпрацю, вручила слухачам денної форми навчання дипломи за активну участь у громадському житті інституту, нагороди та цінні подарунки переможцям конкурсу на кращу кімнату в гуртожитку. Разом з тим, вона подякувала слухачам заочної форми навчання за їх розкішні квіткові композиції, що прикрасили сцену, та слухачам вечірньої форми навчання - за фліп-чарт.
За традицією, з нагоди Дня факультету в актовій залі відбувся святковий концерт, сценаристами, режисерами й акторами якого були слухачі 1-го та 2-го курсів денної форми навчання. Концертну програму супроводжувала святкова лотерея. Своїм співом Віталій Попович, випускник денної форми навчання нашого факультету 2014 року, привітав рідний факультет з Днем народження. Тим самим започаткувавши гарну традицію передавати наступним поколінням слухачів пісню «Як у нас на факультеті», слова якої він написав. У святковому номері газети слухацького самоврядування "Прайм-тайм" керівництво інституту, слухачі всіх форм навчання вітали факультет. День факультету став черговим свідоцтвом прояву ініціативи, яскравої творчості та єдності викладачів, працівників, слухачів і випускників інституту.

Фотогалерея додається.