Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   28 листопада 2014 року директор інституту М.М. Іжа, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації – начальник управління підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян, завідувач сектору міжнародних зв’язків А.П. Маєв та доцент кафедри європейської інтеграції В.В. Комаровський на запрошення Генерального консула Румунії в Одесі взяли участь в урочистому прийомі з нагоди Національного Дня Румунії.
Учасниками заходу були: в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації В.І. Кулаков, перший заступник голови Одеської обласної ради М.В. Шмушкович, представник МЗС України в Одесі К.І. Ржепішевський, співробітники органів влади та місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів, керівники дипломатичних місій, міжнародних організацій і засобів масової інформації.
Відкрив урочистий прийом Генеральний консул Румунії в Одесі Еміл Рапча. У своїй промові дипломат особливо підкреслив той факт, що румунський та український народи пройшли багаторічний і непростий шлях до здобуття незалежності та наголосив на важливості розвитку багатостороннього взаємовигідного співробітництва між Румунією та Україною.
У вітальних промовах гостей заходу пролунали слова поздоровлення румунському народу з нагоди Національного свята, а також було висловлено сподівання на подальше зміцнення добросусідських партнерських відносин між двома державами та розвиток двостороннього партнерства у різних сферах.
М.М. Іжа особисто привітав Генерального консула з нагоди Національного Дня Румунії та підкреслив важливість розвитку професійних стосунків інституту з Університетом Александру Іоан Куза у м. Ясси, налагодження яких відбулося за активного сприяння Генерального консульства Румунії в Одесі.Фотогалерея додається.