Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   6 листопада 2014 року відбулося спільне з адміністрацією інституту засідання профспілкового комітету ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Голова профспілкового комітету Яценко Володимир Архипович відкрив засідання та проінформував про виконану роботу за звітній період.
Від адміністрації участь у засіданні профспілкового комітету взяв директор інституту Микола Михайлович Іжа. У своєму виступі Микола Михайлович наголосив на важливість заохочення працівників за хорошу роботу та суспільну активність, звернув увагу на позитивну динаміку у збільшені кількості членів профспілки та необхідність продовження роботи у цьому напрямку. Директор підкреслив, що адміністрація інституту виконує всі положення колективного договору і неухильно буде дотримуватися цієї позиції і надалі. Микола Михайлович довів інформацію про недостатність фінансування бюджету інституту та звернувся з проханням проводити роз’яснювальну роботу з працівниками інституту щодо необхідності економії енергетичних і матеріальних ресурсів, що на сьогодні є одним з небагатьох шляхів до виживання в нинішніх економічних умовах. Микола Михайлович побажав профспілковому комітету плідної праці та завірив у своїй готовності до співробітництва з профспілкою інституту.
В ході засідання було заслухано доповідь скарбника профспілкового комітету Лупенко Наталії Миколаївни про використання профспілкових коштів.
Крім того, на засіданні були розглянуті наступні питання:
  • про надання матеріальної допомоги працівникам інституту;
  • про заохочення працівників інституту;
  • про введення до складу комісії соціального страхування представника від профспілки інституту;
  • про організацію дозвілля дітей працівників інституту з приводу святкування Нового року;
  • про організацію відпочинку працівників інституту.
Фотогалерея додається.