Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   18 грудня 2014 року в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України проведено «круглий стіл» “Функціональна децентралізація в Україні”. Основні питання, що були розглянуті: Чому децентралізація влади необхідна саме зараз? Які можливості та механізми децентралізації влади? Роль громади та громадян у процесах децентралізації влади.
Захід підготовлено Інститутом громадянського суспільства, що є одним із ідеологів та провідників реформи децентралізації в Україні, за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” та під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Директор інституту Микола Михайлович Іжа привітав учасників «круглого столу» та висловив сподівання, що саме такі обговорення дозволять дійти до витоків нагальних проблем громад та згенерувати рішення, що дозволять країні стати на шлях реформування влади.
Провідні українські експерти з питань реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, бюджетної системи разом із громадськими активістами, представниками бізнесу, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, молодіжних, наукових організацій та ЗМІ провели діалог про реформу децентралізації влади в Україні.
Учасники обмінялися думками із заявлених питань для кращого розуміння майбутнього законодавчого регулювання адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування.
Під час заходу обмін думками, генерацію ідей та рішень очолювали загальновідомі експерти та громадські діячі: Анатолій Ткачук (директор з науки Інституту громадянського суспільства), Сергій Шаршов (директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації).

Фотогалерея додається.