Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   19 грудня 2014 року відбувся традиційний щорічний виїзд слухачів, студентів та працівників інституту для привітання із Днем святого Миколая вихованців підшефної Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей із вадами розумового розвитку Саратського району Одеської області.
День святого Миколая – це одне з найсвітліших, найрадісніших, та найбільш довгоочікуваних свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Цей день із великим нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі.
Однак, не всі дітки отримують на Миколая під подушку солодощі та подарунки, чимало з них – сироти або з неблагополучних чи бідних сімей. Тому кожного року до дня Святого Миколая найкращі слухачі та студенти інституту їдуть у гості до маленьких вихованців школи-інтернату з подарунками, концертною програмою, іграми та веселощами.

Така благородна традиція була започаткована ще у 2009 році за підтримки директора інституту Миколи Михайловича Іжі. Відтоді шефські стосунки між колективами двох освітніх закладів переросли у відносини теплої дружби.
Щоб створити для дітей справжнє святкове диво, яке вони згадуватимуть протягом року, що буде гріти їхні маленькі серця і допомагати вірити в любов, турботу, милосердя, творчий колектив інституту було провів велику та кропітку підготовчу роботу.
Приємно усвідомлювати, що ніхто не залишився байдужим до благодійної акції: перший заступник директора інституту М. П. Попов записав відеозвернення до всіх небайдужих із проханням не залишитися осторонь і допомогти в організації маленького, але такого необхідного дива для діток, які цього так сильно потребують. Трудовим колективом, студентами та слухачами, а також випускниками інституту були зібрані кошти на придбання ялинкових прикрас, розвивальних ігор, канцтоварів, подарунків та солодощів для дітей. А центр культури слухачів та студентів інституту як завжди підготував яскраву концертну програму.
Щороку творчий колектив інституту намагається приємно здивувати вихованців школи-інтернату, створити нову незабутню казкову історію. Цього року новинкою стали надзвичайно гарні декорації, що змогли всіх учасників дійства та маленьких глядачів перенести у світ дива. Також з’явилися нові персонажі – янголи, які змогли вихованцям школи-інтернату донести ідею любові, добра, дружби. А Маша та Бабця Яга у веселій, ігровій формі показали, що для того, щоб отримати гарні подарунки, потрібно бути слухняними, добре вчитися та не бешкетувати.
В актовій залі панувала святкова та затишна атмосфера. Зі щасливими очима та радісними посмішками дітки разом із казковими персонажами грали у веселі ігри, брали участь у вікторинах, водили хороводи, співали новорічні пісні та танцювали. Всім діткам надзвичайно сподобалися майстер-класи «Намалюй янгола» та «Карта бажань», які провели студенти інституту.
Наприкінці концерту святий Миколай та його помічники від імені директора інституту Миколи Михайловича Іжі та колективу навчального закладу привітали всіх присутніх зі святом та прийдешнім Новим роком і вручили вихованцям школи-інтернату подарунки.
Директор школи-інтернату Віктор Андрійович Спориш, педагогічний колектив та вихованці подякували представникам внз за цікаву концертну програму, подарунки та запросили й надалі приїздити до них у гості.
У подальшому дружні стосунки школи-інтернату та інституту будуть зміцнюватись, розширюватись та сприятимуть розвитку духовності слухацької, студентської та учнівської молоді.
Цьогорічне свято запам’ятається усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними святковими враженнями.

Фотогалерея додається.