Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   15 січня 2015 р. директор інституту Іжа М.М. провів зустріч зі слухачами 1 курсу 2 потоку заочної форми навчання факультету державного управління з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку та ін. У зустрічі взяли участь перший заступник директора Попов М.П. та декан факультету державного управління Липовська С.О.
Директор інституту Микола Михайлович Іжа зробив акцент на пріоритетних напрямах роботи інституту, необхідності підвищення ефективності навчання, приведення його у відповідність до європейських стандартів. Слухачі повинні отримати навички та вміння розробляти, аналізувати і реалізовувати державну та регіональну політику, творчо та ефективно здійснювати управлінські функції.
Перший заступник директора Попов М.П. ознайомив слухачів організацією навчального процесу в інституті та акцентував увагу на організаційних питаннях проходження зимової сесії.
Слухачами висловлено слова подяки на адресу керівництва інституту щодо організації навчального процесу. Старости академічних груп внесли пропозиції щодо подальшого покращення навчального процесу та надання послуг у гуртожитку.

Фотогалерея додається.