Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   13 березня 2015 року в рамках екологічної акції «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади» слухачі інституту взяли участь у навчальному семінарі «Зміни себе, а не клімат», що відбувся Надлиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області.
Зазначимо, що екологічно-патріотична акція «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади», що вже не перший рік проходить на Одещині, була присвячена Всесвітньому дню води. Вона є частиною проекту «Зміна клімату та безпека у басейні річки Дністер», що виконується Європейською економічною комісією Організації об’єднаних націй та Організацією з безпеки та співробітництва в Європі під егідою міжнародної ініціативи «Довкілля та безпека» за фінансування Інструменту стабільності Європейської комісії та Австрійського агентства розвитку.
Учасників заходу вітали:
- директор Нижньодністровського національного природного парку М.В. Роженко;
- директор громадської ораганізації «Мама-86-Одеса» С.Ф. Слесаренок;
- координатор природоохоронних проектів ОБСЄ Г. Плотникова,
- ветерани батальйону «Дніпро – 1»;
- голова Овідіопольської районної ради В.В. Шершенецький;
- депутат Овідіопольської райради Г.Є. Політі;
- завідувач сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Т.О. Фольгіна;
- власниця української книгарні Галина Дольник.
За гарною традицією, до участі в акції «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади» окрім слухачів Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, долучилися представники громадської організації «Мама-86-Одеса», Нижньодністровського Національного природнього парку, ветерани батальйону «Дніпро – 1», Одеського обласного виробничого управління водними ресурсами, співробітники Овідіопольської районної станції юних техніків, діти та вчителі Надлиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області, Одеської недільної грузинської школи «Ана-бана» та студенти Одеського державного екологічного університету.
Під час акції «Мільйон дерев для Дністра від влади та громади» на різних ділянках берега річки Дністра було висаджено саджанці кленів, дубів, тополі, терену та скумпії.

Фотогалерея додається.