Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   17 березня 2015 р. в ОРІДУ НАДУ при Президентові України для слухачів та студентів факультету менеджменту відбулася презентація програми METRO «Стань керівником за 3 роки», що є однією із серії зустрічей із працевлаштування випускників інституту.
17 березня 2015 в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулася одна із серій зустрічей із працевлаштування випускників факультету менеджменту. За сприяння Центру розвитку кар’єри METRO відбулася презентація програми «Стань керівником за 3 роки» для слухачів та студентів інституту. Модератор заходу Марина Запорожан розповіла про історію проекту, основні його етапи та перспективи працевлаштування саме для наших випускників. На зустрічі були присутні представники слухацького та студентського самоврядування, а також зацікавлені слухачі та студенти. Наприкінці презентації учасники мали змогу поставити питання представнику компанії та стажерам вищезазначеного проекту.
Інститут співпрацює із державними організаціями та бізнес-структурами з метою працевлаштування випускників. Для студентів та слухачів проводяться особливі тренінги з написання резюме, проходження співбесіди та пошуку першого місця роботи із залучення спеціалістів організацій-партнерів.
Завдяки цьому переважна більшість випускників працевлаштовується у найкоротші терміни після завершення навчання.
Систематичні зустрічі із працедавцями допомагають випускникам з працевлаштуванням та визначенням майбутнього місця роботи.

Фотогалерея додається.