Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

19 березня 2015 року завідуюча кафедри європейської інтеграції ОРІДУ В.М.Кривцова прийняла участь у семінарі «Виклик європейській безпековій системі: регіональні конфлікти», який відбувся у Національному агентстві України з питань державної служби у м.Києві. Організаторами семінару виступили: Костянтин Ващенко, Голова Національного агентства України з питань державної служби, Валентина Ковальчук, директор Школи вищого корпусу державної служби, Ове Уруп-Медсен, керівник Програми професійної підготовки Офісу зв’язку НАТО в Україні.
Метою заходу було удосконалення та поглиблення системи знань викладачів щодо викликів та загроз європейській системі безпеки, причин та наслідків виникнення регіональних конфліктів та їх впливу на внутрішню і зовнішню політику держави.
Семінар проводився у три сесії: 1. Сучасні виклики безпеці: корупція в оборонному секторі. Роль і місце належного врядування у їх вирішенні; 2. Трансформація зовнішньополітичної стратегії України в умовах кризи. Скасування позаблокового статусу України: перспективи, шанси, небезпеки. 3.Україна і Росія в євроатлантичному просторі: проблеми двосторонніх відносин.
Доповідачами семінару виступили: Анне Тофт Сьоренсен, перший секретар Посольства Королівства Данії в Києві; Володимир Волошенюк, радник відділу НАТО Депертаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України; Чорний Віталій Сергійович, полковник, начальник кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського; Клименко Володимир Степанович, провідний науковий співробітник кафедри стратегії національної безпеки та оборони Інституту державного військового управління Національного університету оборони України імені Івана Черняхоського.
Закінчення заходу супроводжувалося врученням сертифікатів про участь у семінарі.
Фотогалерея додається.