Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

27 березня 2015 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Алена Ремі та радника з питань культури та співробітництва Посольства, директора Французького Інституту в Україні Еріка Тозаті.
У рамках програми візиту французькі дипломати зустрілися з директором інституту М.М. Іжею. Під час зустрічі М.М. Іжа подякував за візит та наголосив на важливості міжнародної підтримки України в непростий для країни період та особливу роль у цьому процесі Президента та уряду Французької Республіки. В ході зустрічі сторони обговорили можливості продовження співпраці між інститутом та Посольством Франції в Україні та Альянс Франсез в Одесі. Зокрема, було висловлено пропозицію щодо сприяння у налагодженні співпраці із вищими навчальними закладами Франції відповідного профілю, а також можливості проведення на базі інституту різноманітних культурних заходів.
Після зустрічі Посол Франці в Україні виступив перед слухачами, студентами, аспірантами та працівниками інституту. Під час своєї промови дипломат торкнувся широкого кола питань взаємовідносин між Францією та Україною, підкресливши їх динамічний розвиток та вихід на новий більш високий рівень. Також, Посол анонсував заходи, що проводитимуться у рамках щорічного фестивалю «Французька весна», розповів про можливості для українських управлінців отримати стипендії на проходження стажування у Національній школі державного управління (ENA, м. Страсбург) та відповів на запитання аудиторії.
На завершення, директор інституту М.М. Іжа ще раз подякував французькому дипломату за візит до навчального закладу та наголосив на важливості цього візиту в контексті необхідності вивчення європейського досвіду в процесі підготовки управлінських кадрів в НАДУ при Президентові України та її регіональних інститутах.
Фотогалерея додається.