Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


27 березня 2015 року директор інституту Микола Михайлович Іжа, завідувач кафедри менеджменту організацій Світлана Анатоліївна Яроміч, завідувач кафедри української та іноземних мов Ірина Анатоліївна Черняєва та завідувач кафедри управління проектами Тетяна Миколаївна Безверхнюк взяли учать у прес-конференції на тему «Безкоштовні освітні програми інституту в рамках проекту «Логістика управлінських рішень для менеджерів XXI сторіччя»». Прес-конференція із засобами масової інформації Одеського регіону була організована інформаційним агентством «Контекст-Причерноморье».
Директор інституту М.М. Іжа презентував освітній проект «Логістика управлінських рішень для менеджерів XXI століття», в рамках якого працює серія безкоштовних освітніх програм, розрахованих на людей різних вікових категорій та сфер діяльності. Микола Михайлович запросив присутніх на День відкритих дверей інституту, що відбудеться 4 квітня, під час якого бажаючі можуть взяти участь у кожній із представлених освітніх програм.
Завідувач кафедри менеджменту організацій С.А. Яроміч розповіла про роботу «Школи майбутнього менеджера», що організована для учнів 9-11 класів та спрямована на успішне освоєння азів професії менеджера, формування бізнес-мислення та лідерських якостей.
Завідувач кафедри української та іноземних мов І.А. Черняєва презентувала діяльність «Мовного клубу», члени якого вдосконалюють свої навички спілкування іноземною мовою в неформальній обстановці під керівництвом викладачів і стажерів іноземних ВНЗ-партнерів. Також Ірина Анатоліївна розповіла про участь слухачів та студентів інституту у міжнародних навчальних програмах.
Завідувач кафедри управління проектами Т.М. Безверхнюк розповіла про діяльність Тренінгового центру та ефективні тренінгові програми по актуальній управлінській тематиці, що проводяться в рамках його роботи. Тетяна Миколаївна представила викладачів тренінгового центру, які є успішними підприємцями, бізнес-тренерами з міжнародною сертифікацією, розробниками масштабних проектів для бізнесу та органів влади.
Спілкування із представниками ЗМІ проходило в невимушеній та доброзичливій атмосфері. Директор інституту М.М. Іжа та координатори освітніх програм відповіли на численні запитання представників ЗМІ. Прес-конференція отримала широке відображення у ЗМІ, зокрема на сайті інформаційного агентства «Контекст-Причерноморье»:

Прес-реліз: http://www.prichernomorie.com.ua/press/2477.php

фото-галерея: http://www.prichernomorie.com.ua/gallery/405.php

Новини: http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/education/2015-03-27/182167.php

http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/education/2015-03-27/182169.php
http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/education/2015-03-27/182170.php
http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/education/2015-03-27/182173.php
http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/education/2015-03-27/182174.php
http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/education/2015-03-27/182175.php
http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/education/2015-03-27/182176.php
http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/education/2015-03-27/182177.php
http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/education/2015-03-27/182180.php

Бажаючих більше дізнатися про інститут і взяти участь в освітніх програмах запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться 4 квітня, за адресою, м Одеса, вул. Генуезька, 22.
Освітні програми почнуть працювати з 10:00, офіційний початок о 11:00.
Довідки за телефонами: (048) 729-76-12, 729-76-11, додаткова інформація на сайті: www.oridu.odessa.ua або по e-mail: priem@oridu.odessa.ua.
У програмі Дня відкритих дверей багато цікавого:
• Для вступників на бакалаврат за напрямом «Менеджмент» буде проведено пробне зовнішнє оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України. Пройде заняття «Школи майбутнього менеджера» на тему «Новітні тенденції в менеджменті. Іноземна мова професійної спрямованості ».
• Для вступників на магістерську підготовку за спеціальностями «Державне управління» та «Місцеве самоврядування» пройде пробний вступний екзамен - комп'ютерне тестування.
• Для вступників на магістерську підготовку за спеціальністю «Управління проектами» буде проведено безкоштовний тренінг з проектного менеджменту.
• Також всі бажаючі можуть взяти участь у заняттях «Мовного клубу» і заняттях з публічної майстерності.


Чекаємо на Вас!

Фотогалерея додається.