Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

09 жовтня 2015 року у відповідності до робочої програми курсу «Моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів» кафедри економічної та фінансової політики ОРІДУ НАДУ при Президентові України та плану роботи Головного управління статистики в Одеській області було проведене виїзне заняття на тему «Інформаційне забезпечення прогнозування соціально-економічних процесів».
В даному заході приймали участь фахівці Головного управління статистики в Одеській області, завідувач кафедри економічної та фінансової політики д.е.н., професор Ахламов А.Г., магістри спеціалізації «Державне регулювання економіки та підприємництва».
Заняття розпочав викладач кафедри економічної та фінансової політики д.е.н., професор Ахламов А.Г., в якому відзначив важливість статистичної інформації для прогнозування та моделювання соціально-економічних процесів.
Учасники семінару детально ознайомилися з наступною інформацію:
? Про напрямки розвитку державної статистики, доповідач Копилова Тетяна Володимирівна - перший заступник начальника Головного управління статистики в Одеській області.
? Про інформаційно-публікаційну діяльність органів державної статистики та презентація WEB сайту ГУС, доповідач Патлаченко Людмила Андріївна - начальник управління координації статистичної діяльності та поширення інформації.
Гарячі дискусії розгорнулись при обговоренні питань щодо показників соціальної статистики в Одеському регіоні.