Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту2 березня 2017 року викладачі кафедри державного управління і місцевого самоврядування: завідувач кафедри, Приходченко Л.Л., доктор наук з державного управління, професор, Крупник А.С., доцент кафедри, кандидат політичних наук, доцент, Оганісян М.С., доцент кафедри, кандидат філософських наук, доцент, Давтян С.Г., доцент кафедри, кандидат наук з державного управління, доцент, – взяли участь у семінарах з підвищення кваліфікації посадових осіб органів публічної влади Херсонської області, які проводилися на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Зазначені семінари проводяться на виконання плану-графіку навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад в ОРІДУ НАДУ при Президентові України на 2017 рік.
У рамках тематичного короткострокового семінару: «Сучасні управлінські технології в період децентралізації публічної влади» було проведено заняття за актуальною тематикою, а саме: «Ефективність системи публічного управління в контексті децентралізації», «Система внутрішнього контролю, як складова забезпечення ефективності функціонування органів публічного управління», «Вертикальна та горизонтальна децентралізація в умовах реформування місцевого самоврядування», «Етична інфраструктура державної служби».
Завдяки професіоналізму вчених Інституту семінари були проведені на високому рівні та зацікавили усіх присутніх.
3 березня 2017 року Крупник А.С., член Координаційної ради доцент ОРІДУ НАДУ при Президентові України, керівник Аналітичного центру Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення, взяв участь в організаційному засіданні Робочої групи з питань створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства, створеної у складі Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при Президентові України, що відбулося в Адміністрації України під головуванням Заступника Глави Адміністрації Ростислава Павленка та Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Генадія Зубка.
На засіданні було обрано співголів Робочої групи. Ними стали заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз та один з активістів ІІІ сектору, керівник програм УНЦПД Максим Лациба, а також було обговорено, уточнено і погоджено план заходів уряду з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.
Зокрема, в якості першочергових для прийняття було включено два законопроекти, розроблені Асоціацією сприяння самоорганізації населення: «Про органи самоорганізації населення» (у новій редакції, № 2466) та «Про загальні збори (конференції) членів територіальних громад за місцем проживання» (№ 2467).
Крупник А.С. запропонував передбачити у діяльності Координаційної ради, крім Робочих груп за напрямками реалізації Національної стратегії, створювати тимчасові творчі колективи під вирішення конкретних завдань за участі як членів Координаційної ради, так і залучених експертів. Він наголосив на необхідності вибудувати систему взаємодії Робочих груп та коордради у цілому з регіональними Коордрадами з питань розвитку громадського суспільства, які вже створено в більшості областей та в місті Києві. Ширше практикувати електронні комунікації з членами Коордради. Робити публічні заходи від імені Коордради та передбачити регулярне висвітлення її діяльності у ЗМІ та Інтернет-ресурсах.
Крупник А.С. представив також керівництву АПУ результати моніторингу реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні, який здійснює Аналітичний центр Асоціації.
Фотогалерея додається.