Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   08 листопада 2017 року в інституті було проведено науково-практичний семінар «Протидія кібератакам» у режимі відеоконференції з фахівцями Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова та Вінницького національного технічного університету. Метою семінару було розроблення рекомендацій щодо запобігання ураження інформаційно-телекомунікаційних систем в органах державної влади та місцевого самоврядування різновидами вірусу-здирника типу «PSCrypt» з шифрувальними функціями.
   Модераторами заходу виступили з боку ОРІДУ НАДУ при Президентові України – Пігарєв Ю.Б., завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем та з боку Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова – Гапанович Я.В., керівник навчально-виробничого центру підвищення кваліфікації, працевлаштування та виробничої практики.
   У роботі семінару взяли участь співпрацівники відділу дистанційного навчання та інформатизації ОРІДУ НАДУ при Президентові України, слухачі 2 курсу заочної форми навчання магістерської програми підготовки за спеціальністю «Публічне управління адміністрування» спеціалізації «Електронне управління», викладачі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова (кафедри: інформаційних технологій, мереж зв’язку, інформаційної безпеки та передачі даних, телекомунікаційних систем) та Вінницького національного технічного університету (кафедра захисту інформації).
   З доповіддю про заходи щодо запобігання кібератакам та рекомендаціями щодо запобігання ураження інформаційно-телекомунікаційних систем виступили: Дятловський В.В. – начальник управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Одеській області, Попов В.Л. – заступник директора департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради, викладачі Одеської Національної академії зв’язку ім. О.С. Попова Корчинський В.В., Кільдишев В.Й., Севастєєв Є.О., Йона Л.Д., Голєв Д.В., Кочетков О.М.,
   Онацький О.В., Павлюченко О.С., Батура К.А. На численні питання викладачів та студентів Одеської Національної академії зв’язку ім. О.С. Попова відповіли В.В. Дятловський, В.Л. Попов та Ю.Б. Пігарєв.
   Під час проведення заходу були розроблені рекомендації щодо запобігання ураження інформаційно-телекомунікаційних систем на базі яких буде розроблена пам’ятка користувача у сфері захисту інформації.
   В період з 07 по 09 листопада 2017 року відділом підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України було організовано та проведено короткостроковий тематичний семінар «Інноваційно-інвестиційний розвиток регіону на сучасному етапі» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Відкрили роботу семінару начальник відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Липовська С.О. та завідувач сектору організації семінарів за державним замовленням Привалова Н.В., які поінформували слухачів про внутрішній розпорядок і напрямки діяльності відділу підвищення кваліфікації кадрів та Інституту в цілому.
   В рамках семінару проведено низку занять, а саме:
   - лекція: «Особливості підготовки заявок щодо регіонального розвитку для участі в конкурсах інвестиційних проектів»;
   - семінарські заняття та «круглі столи»: «Інноваційно-інвестиційна діяльність як інструмент модернізації туристично-рекреаційного комплексу Одеського регіону», «Механізми міжмуніципального співробітництва», «Практичні засади регіонального управління в Україні», «Стан та перспективи інвестиційної діяльності в Україні та її регіонах» та ін.;
   - тренінг: «Формування кредиту довіри публічної особи»;
   В роботі семінару взяли участь викладачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України та передові практики Одеського регіону, а саме: Бухтіяров М.П. – голова Біляївської об’єднаної територіальної громади Одеської області, Прокопечко Л.Я. – Доброславський селищний голова Лиманського району Одеської області, Тетюхин С.М. – директор Департаменту економічного розвитку Одеської міської ради та Шека О.О. – заступник начальника управління – начальник відділу розвитку туризму управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації.
   Керівництвом ОРІДУ НАДУ при Президентові України та Біляївської ОТГ було організовано та проведено виїзний семінар-практикум на базі Біляївської міської ради Одеської області. В рамках семінару слухачі мали змогу обмінятися досвідом з колегами стосовно механізмів залучення інвестицій до регіону, а також відвідати Біляївську міську дитячо-юнацьку спортивну школу, спортивний майданчик та стадіон, дошкільний навчальний заклад «Капітошка», регіональний інформаційно-туристичний візит-центр «Дністер» та хостел КП «Спутник».
   За результатами навчання було проведено підсумкове тестування. Всі слухачі семінару успішно склали тест та отримали сертифікати державного зразка.
   З метою методичного забезпечення для слухачів семінару підготовлено та розміщено у «хмарі» навчально-методичні матеріали та практичні рекомендації з актуальних питань, що висвітлювалися на семінарі.
   По завершенні семінару до книги відгуків та пропозицій сектору організації семінарів за державним замовлення відділу ПКК (завідувач Привалова Н.В.) внесено запис:
   «Від імені групи – учасників короткострокового тематичного семінару «Інноваційно-інвестиційний розвиток регіону на сучасному етапі» висловлюємо щиру вдячність за проведення семінару на високому професійному рівні. Завдяки такій організації було створено сприятливий морально-психологічний клімат у групі, який дав можливість сприймати інформацію з високим рівнем зацікавленості. Сподобалось поєднання різних форм проведення занять, у тому числі семінар-практикум. Бажаємо колективу відділу підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ пр Президентові України творчих та професійних успіхів, натхнення та процвітання. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю…»
Фотогалерея додається.