Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

20 квітня 2007 року в інституті пройшла олімпіада "Обираю професію менеджера"
для учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій південного регіону України.

       В олімпіаді взяли участь школярі Одеської, Вінницької, Миколаївської областей.

       Згідно з положенням про олімпіаду перше місце надає право на вступ до Інституту без складання вступних іспитів, друге - право на вступ до Інституту за результатами співбесіди, третє місце - право на вступ до Інституту за результатами складання одного іспиту (на вибір).

       За підсумками олімпіади перше місце зайняли:

  • Воробйова Катерина Василівна (Одеський економічний ліцей);
  • Мельник Марія Олександрівна (cпеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м.Одеса імені льотчиків-космонавтів Г.Т.Добровольського та Г.С.Шоніна);
  • Подолян Іван Петрович (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 с.Мостове Доманівського району Миколаївської області).
       Друге місце зайняли:
  • Зайцева Дар'я Дмитрівна (Одеський економічний ліцей);
  • Бадюл Тетяна Вікторівна (Одеська загальноосвітня школа № 4 І-ІІІ ступенів);
  • Дунай Наталія Володимирівна (Одеський економічний ліцей);
  • Юзбашян Ілона Левонівна (Одеська загальноосвітня школа № 86 І-ІІІ ступенів).
       Третє місце зайняли:
  • Лопатін Артем Борисович (Одеський економічний ліцей);
  • Роєнко Юлія Миколаївна (загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів с.Сонячне Крижопільського району Вінницької області).
       Грамотами нагороджено:
  • Циганенка Володимира Валерійовича (Татарбунарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Татарбунарського району Одеської області);
  • Виборнову Юлію Юріївну (ліцей "Інсайт" м.Вознесенськ Миколаївської області);
  • Бойко Альону Григорівну (спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м.Одеса імені льотчиків-космонавтів Г.Т.Добровольського та Г.С.Шоніна);
  • Вербецьку Євгенію Валеріївну (ліцей № 1 м.Кодима Одеської області);
  • Бокача Юрія Михайловича (спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 м.Одеса імені льотчиків-космонавтів Г.Т.Добровольського та Г.С.Шоніна);
  • Станкову Альону Миколаївну (Одеська загальноосвітня школа № 45 І-ІІІ ступенів Одеської міської рад);
  • Ященко Юлію Василівну (навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" смт.Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області);
  • Сидоренко Інну Іванівну (Одеська загальноосвітня школа № 45 І-ІІІ ступенів);
  • Кузьміну Наталю Владиславівну (Татарбунарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Татарбунарського району Одеської області);
  • Вархоляк Тетяну Анатоліївну (Калаглійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області);
  • Зубака Володимира Івановича (Татарбунарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Татарбунарського району Одеської області);
  • Стратієнко Ксенію Вікторівну (Березовська загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів Одеської області);
  • Русіна Олександра Олександровича (Одеська загальноосвітня школа № 51 І-ІІІ ступенів);
  • Лавренко Аліну Олександрівну (Одеська загальноосвітня школа № 45 І-ІІІ ступенів);
  • Мусієнко Олену Юріївну (Одеська загальноосвітня школа № 4 І-ІІІ ступенів).