Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
Щодо підсумків роботи Школи педагогічної майстерності

       Закінчила роботу Школа педагогічної майстерності. "Інтерактивні методи навчання", заняття в якій тривали з 3 листопада 2009 по 22 січня 2010 року. Основною метою Школи було реагування на актуальні проблеми та недоліки в процесі педагогічної діяльності.
       Дев'ять викладачів ОРІДУ НАДУ при Президентові України прослухали повний курс та успішно захистили випускні роботи у вигляді презентацій. За основу обиралися теми лекційних та практичних занять, які викладаються зазначеними викладачами для слухачів та студентів Інституту.
       Випускники продемонстрували високий рівень професіоналізму та володіння сучасними освітніми технологіями, творчо підійшли до створення індивідуальних проектів. Серед найкращих робіт, представлених до захисту треба відмітити роботи викладачів Молодожен Ю.Б. на тему "Концепція ділової гри "Процес розробки програми соціально-економічного розвитку регіону" для слухачів денної форми навчання спеціальності "Державне управління"", Аравенко О.С. "Business people and business leaders" (тестування) для студентів ІІ - ІV курсів спеціальності "Менеджмент" денної форми навчання, Ковальова Г.І. "Споживчі ринки та поведінка покупців на них" для слухачів спеціальності "Державне управління"" та молодого викладача Шмаленко О.І. "Розробка концепції стратегічного планування підприємницького бізнес-проекту" для слухачів спеціальності "Управління проектами".
       Вручення сертифікатів про закінчення Школи відбудеться на черговому засідання Науково-методичної ради 26.01.10 за участю директора Інституту.
       Наступні набір слухачів до Школи педагогічної майстерності буде здійснено у новому навчальному році.
       Запрошуються бажаючі взяти участь у навчанні.
Фотогалерея додається.