Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
21-23 травня 2009 року відбувся візит до
Дніпропетровського регіонального інституту державного управління
Національної академії державного управління при Президентові України

       21-23 травня 2009 року слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління перебували у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України.
       У перший день відбулась зустріч слухачів з керівництвом інституту. Декан факультету державного управління І.В. Письменний ознайомив гостей з історією та діяльністю інституту та провів оглядову екскурсію по навчальному корпусу.
       Слухачі нашого інституту взяли участь у практичному занятті з дисципліни "Політика європейської інтеграції", яке було проведено у формі Оксфордських дебатів на тему "Європейська інтеграція України: "за" і "проти"".
       Відбулась зустріч з активом слухацького самоврядування, на якій обговорювались питання щодо організації та діяльності слухацького самоврядування в інститутах та проблеми ефективності державної служби.
       Також у рамках візиту було проведено екскурсію по м. Дніпропетровськ, під час якої наші слухачі мали можливість відвідати історичні місця славетного міста.
       Візит надав можливість налагодити дієві стосунки між слухацькими радами та виробити спільні заходи подальшої співпраці.Фотогалерея додається.